• Для всіх
Самомасаж

Ми розробили новий практичний семінар для дівчат і жінок «Самомасаж: антицелюлітна програма». І не хвилюйтеся, знімати відео чи фото з практичного відпрацювання ми не будемо. Що ж це буде за формат?

Ми збираємо невелику групу дівчат (3-5 чоловік), щоб навчити їх робити самомасаж таких ділянок тіла: ноги, стегна, сідниці, живіт. На жаль, це найпроблемніші частини тіла жінок, але все в наших руках. При чому, у даному випадку, в прямому сенсі слова. Не відмовляйте собі мати гарне доглянуте тіло.

Причина 1. Пройти дане навчання – значно вигідніше у фінансовому плані, ніж проходити курс процедур антицелюлітного масажу у салоні краси.

Причина 2. Ви самі зможете обирати час та місце для масажу. Вдома у будь-який зручний для вас час – це ж вершина комфорту.

Причина 3. Результат дії антицелюлітного масажу буде помітний вже після кількох процедур: шкіра стане еластичнішою, жировий шар почне зменшуватися.

Причина 4. В програму семінару входить масаж вакуумний, медовий, ручний та Гуаша. Це різні техніки, тому зможете обрати найкомфортнішу для вас і відповідно до свого больового порогу. Ефективний антицелюлітний масаж – це не обов’язково повинно бути боляче. На семінарі ви в цьому самі переконаєтеся.

Причина 5. Ви досконаліше ознайомитеся зі своїм тілом. Професійний масажист-реабілітолог – Оксана Серган – підбере найкращу програму саме для вас.
.
Це діє! Перевірено на собі!

Записатись на курс