Навчитися і не працювати
Щирий відгук нашої студентки із курсів масажу.

Запрошуючи людей на курси, ми зазвичай робимо акцент на фінансовій стороні: про забезпечення робочим місцем, про перспективи заробітку, про затребуваність на ринку праці. Але рідко акцентуємо увагу, що не всі йдуть працювати за отриманою спеціальністю. І не тому, що не вийшло; і не тому, що роботи немає. А тому, що професія може бути хобі.

І підтвердженням цього може бути відгук нашої студентки, що пройшла курс масажу:


«Я не буду працювати масажистом, я не для того йшла на курс. Але це не погано, просто в мене була інша мета. Що мене спонукало, запитаєте?
По-перше, курс вечірній, а отже, після роботи. Не дуже люблю робити щось ввечері, але вирішила спробувати. Бо часу займало це небагато: одне заняття – 2 години.
По-друге, мій чоловік дуже любить масаж. А вже якщо робити, то робити. Не просто ж щось там жмакати, вже ж з толком треба. І маму я свою дуже люблю. А масаж не завадить жодній живій істоті.
По-третє, але це дуже важливо! До того, як пішла навчатися, я пройшла курс антицелюлітного масажу (маю на увазі, процедури в салоні краси). Заплатила ой не мало, а результату, на жаль, не багато. Тому дешевше піти на курси, навчитися і робити це самій. Так, до речі, і зробила.
Група була 6 чоловік. Хтось планував працювати, хтось «для себе», але навчали всіх однаково. Однаково якісно.
О! Ще один величезний плюс. Відпрацьовували також одне на одному. Після ранкових занять з йоги вечірні масажики мені були як подарунок.
Тому всім раджу!»

Як вам такий варіант хобі? Хочете детальнішу інформацію, вам сюди.