Візажист VS Зачісковумен
Лише адаптуючить до потреб клієнта можна втриматися на хвилі.

Ваш перукар робить макіяж? А візажист може зробити зачіску?

Якби я знову виходила заміж, однозначно б "замовляла" візажиста, який вміє робити зачіски. Або ж перукаря, який круто вміє робити макіяж. Чому? Є декілька причин.

Причина 1. Мені лише одній людині доведеться розповідати, яким буде моє весілля, сукня, який настрій має створювати мій образ.

Причина 2. Менше доведеться боятися непорозуміння між майстрами. Бо знаємо ми і такі випадки, коли для перукаря весілля - це така ніжно-романтина подія, де наречена така вся мі-мі-мі милота. А візажист тим часом намалювала в своїй уяві незалежну й сувору наречену, доповнивши бачення, наприклад, чорними smoky eyes.

Причина 3. Відпадає головний біль і купа непотрібних питань: як кого і звідки привезти; хто має бути першим - візажист чи перукар; а якщо хтось "затягне" роботу, чи встигне інший до наступного клієнта... І так далі. Один стиліст сам про все подбає.

Правда ж, при підготовці до такого відповідально дня знайдеться, за що турбуватися. І до це все тут написано? 

Це адресовано візажистам, які ще не опанували це прибуткове мистецтво зачісок. Повірте, безліч наречених думають так само, як я. Тому знайдіть хвилину перейти за посиланням і ознайомтеся з нашою новою програмою курсу із зачісок.

Ми дбаємо про ваш професіоналізм!