м. Рівне
вул. Грушевського, 42б, 3 поверх

Про нашу студію

Навчальний центр-студія DOLCE VITA проводить базове навчання та підвищення кваліфікації для всіх фахівців beauty-індустрії України.

DOLCE VITA — це єдиний акредитований навчальний заклад Рівненської області (І рівень акредитації) згідно вимог та норм Комітету стандартів салонів краси України. Офіційний регіональний представник Спілки перукарів України.

Для власників і директорів перукарень і салонів краси навчальний центр проводить круглі столи, форуми і консультації з метою підвищення ефективності ведення салонного бізнесу.

DOLCE VITA запрошує фахівців індустрії краси України на щорічний Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу “Бурштинові зорі”.

DOLCE VITA  це простір для натхнення й вдосконалення.

Наша команда

Тетяна Михайлевич
Тетяна Михайлевич
Косметолог
Викладач студії «DOLCE VITA», практикуючий косметолог з медичною освітою, сертифікований спеціаліст у сфері ін’єкційних технологій, естетист по тілу, учасник форумів та конференцій із естетичної медицини та косметології.
Юлія Бранка
Юлія Бранка
Майстер нігтьового сервісу
Викладач студії "DOLCE VITA", нейл-інструктор міжнародного рівня, тренер семінарів та курсів в Україні та Португалії, художник, автор власних технік викладання, золотий та срібний призер всеукраїнських чемпіонатів (Рівне, 2012-2013 рр.; Львів, 2018).
Марина Кичан
Марина Кичан
Лешмейкер
Викладач студії «DOLCE VITA», лешмейкер-практик, щомісяця навчає більше 20 студентів класичному та об’ємному нарощенню вій.
Оксана Бондарчук
Оксана Бондарчук
Перукар
Викладач студії «DOLCE VITA», інструктор із зачісок, практикуючий майстер, учасник численних форумів та конференцій із перукарського мистецтва.
Оксана Серган
Оксана Серган
Масажист-реабілітолог
Викладач студії «DOLCE VITA», масажист-реабілітолог з досвідом роботи в медичних центрах, практикуючий майстер, учасник численних форумів та конференцій із відновлювальної терапії та фізичної реабілітації.