м. Рівне
вул. Грушевського, 42б, 3 поверх

Про нашу студію

Навчальний центр-студія DOLCE VITA проводить базове навчання та підвищення кваліфікації для всіх фахівців beauty-індустрії України.

DOLCE VITA — це єдиний акредитований навчальний заклад Рівненської області (І рівень акредитації) згідно вимог та норм Комітету стандартів салонів краси України. Офіційний регіональний представник Спілки перукарів України.

Для власників і директорів перукарень і салонів краси навчальний центр проводить круглі столи, форуми і консультації з метою підвищення ефективності ведення салонного бізнесу.

DOLCE VITA запрошує фахівців індустрії краси України на щорічний Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу “Бурштинові зорі”.

DOLCE VITA  це простір для натхнення й вдосконалення.

Наша команда

Вікторія Бордюг
Вікторія Бордюг
Директор студії
Засновниця, власниця і директор студії "DOLCE VITA" з 2004 року. Вже понад 19 років збирає навколо себе найкращих фахівців індустрії краси. Організація навчальних курсів, відбіркових турів чемпіонату України "Бурштинові зорі", гуртовий та роздрібний продаж товарів краси, ведення салонного бізнесу і не тільки!
Альона Кайдаловська
Альона Кайдаловська
Digital-маркетолог
Дизайнер соціальних мереж, контент-мейкер, копірайтер. Спільно з командою студії працює над реалізацією б'юті-проектів і втіленням в життя нових ідей.
Аліна Максимчук
Аліна Максимчук
Адміністратор студії
Її робота - це створення комфортних умов навчання студентів та роботи викладачів. Саме з Аліною спілкуються всі моделі студії і клієнти інтернет-магазину.
Катерина Конопацька
Катерина Конопацька
Адміністратор студії
Ось та людина, яка відповідає вам на всі повідомлення в Інстаграм, Фейсбук, Вайбер, Телеграм і каже в слухавку: "Доброго дня. Студія DOLCE VITA". Катя краще всіх зорієнтує тебе в б'юті-курсах.
Тетяна Михайлевич
Тетяна Михайлевич
Косметолог
Викладач студії «DOLCE VITA», практикуючий косметолог з медичною освітою, сертифікований спеціаліст у сфері ін’єкційних технологій, естетист по тілу, учасник форумів та конференцій із естетичної медицини та косметології. Твій викладач на курсах косметології, депіляції, пірсингу.
Іванна Герасименко
Іванна Герасименко
Візажист-бровист
Викладач студії "DOLCE VITA". Практикуючий майстер зі стажем роботи більше 5 років. Самостійно розробляє програми навчання і методичні матеріали. Постійно підвищує свою кваліфікацію на онлайн та офлайн майстер-класах від провідних фахівців галузі. Твій викладач курсів: "Бровист", "Ламімейкер", "Візажист", "Салонний візажист". Проводить індивідуальні консультації по підбору косметики.
Марина Кичан
Марина Кичан
Лешмейкер. Ламімейкер
Викладач студії «DOLCE VITA», леш & ламімейкер. Проводить курси із клачисного та об'ємного нарощування вій, а також ламінування вій та брів.
Юлія Бранка
Юлія Бранка
Майстер нігтьового сервісу
Викладач студії "DOLCE VITA", нейл-інструктор міжнародного рівня, тренер семінарів та курсів в Україні та Португалії, художник, автор власних технік викладання, золотий та срібний призер всеукраїнських чемпіонатів (Рівне, 2012-2013 рр.; Львів, 2018).
Юлія Ільїн
Юлія Ільїн
Масажист
Викладач курсу масажу, практикуючий майстер (з 2018 року) з медичною освітою
Лариса Білоус
Лариса Білоус
Перукар
Тренер-педагог, практикуючий колорист із реконструкції та модифікації волосся. Твій викладач на курсі колористики та відновлення волосся (тритексперт).
Олена Ярмолюк
Олена Ярмолюк
Лешмейкер
Практикуючий лешмейкер і твій викладач 3-денного курсу нарощування вій "під ключ". Досвід роботи - 4 роки. Навчить з першого разу робити вії, які з впевненістю можна презентувати в своєму портфоліо.
Віта Колоскова
Віта Колоскова
Перукар
Практикуючий майстер і викладач студії "DOLCE VITA" із зачісок. Основний напрям роботи - зачіски для особливих подій та фотосесій.