Skip to content

Викладачі

Коли говоримо «DOLCE VITA», бачимо комфортні умови навчання, навчально-методичне й технічне забезпечення і, звичайно ж, в першу чергу, – професійний викладацький склад. Це технологи провідних світових брендів, майстри-практики з великим досвідом салонної роботи й викладання. Гордість студії.

Лариса САВОЧКІНА – топ-стиліст та провідний викладач навчального центру-студії «DOLCE VITA». Тренер-технолог Haute Couture Estel. Майстер-експерт національного рівня (ІІ рівень акредитації Комітету стандартів салонів краси України). Колорист-профі міжнародного рівня. Автор і ведуча численних майстер-класів, семінарів та курсів, а також інтерактивних презентацій сезонних колекцій.

– Стиліст Ukrainian Fashion Week (Київ, 2016-2017).
– Топ-50 Міжнародного конкурсу перукарського мистецтва «Зірка Естель 2016».
– Відзнака «Кращого тренера» на Відкритому відбірковому турі Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощення та декорування вій (Львів, 2015).
– Старійшинство на Відкритому відбірковому турі Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощення та декорування вій (Львів, 2015).
– Тренер команди учасників студії «DOLCE VITA» на Чемпіонаті з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Бурштинові зорі» (Рівне, 2013 – 2016).
– Золотий призер Міжнародного конкурсу «Estel Color Life – 2013» («Невские берега», м. Санкт-Петербург).
– Срібний призер Всеукраїнського конкурсу з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Ексклюзив – 2013» (м. Тернопіль).

Сергій КУХРОВСЬКИЙ – викладач студії “DOLCE VITA”, перукар-стиліст. Майстер-експерт національного рівня (ІІ рівень акредитації Комітету стандартів салонів краси України). Автор і тренер численних майстер-класів, семінарів та курсів.
– Стиліст Ukrainian Fashion Week (Київ, 2016-2017).
– Чемпіон України, Золотий призер Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощенню та декоруванню вій в номінації “Жіночий модний образ” (Київ, 2015).
– Тренер команди учасників студії «DOLCE VITA» на Чемпіонаті з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Бурштинові зорі» (Рівне, 2014).
– Золотий призер Чемпіонату з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Бурштинові зорі» в номінації «Весільна зачіска» (Рівне, 2013).
– Призер V Міжнародного конкурсу перукарського мистецтва «Зірка Естель» (Київ, 2013).
– Срібний та бронзовий призер VІ відкритого конкурс з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу «Ексклюзив – 2013»  (Тернопіль, 2013).
– Срібний та бронзовий призер Чемпіонату з перукарського мистецтва та нігтьової естетики “Бурштинові зорі” (Рівне, 2012).
– Призер ІV Міжнародного конкурсу перукарського мистецтва «Зірка Естель» (м. Санкт-Петербург, 2012).
– Бронзовий призер V відкритого конкурс з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу “Ексклюзив – 2012″  (Тернопіль, 2012).

Тетяна МАРТИНЮК – викладач студії «DOLCE VITA». Технолог-консультант компанії Еstel. Автор і ведуча курсів для лешмейкерів та курсу базових зачісок.

– Стиліст Ukrainian Fashion Week (Київ, 2017).
– Учасник Відкритого відбіркового туру Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Бурштинові зорі» (Рівне, 2015).

Олена КРАВЧУК – викладач студії «DOLCE VITA». Технолог-консультант компанії Еstel.

– Бронзовий призер Відкритого відбіркового туру Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Бурштинові зорі» в номінації «Нова коса» (Рівне, 2015).

Марія ШЕСТАК – викладач студії «DOLCE VITA». Технолог-асистент компанії Еstel.

– Срібний призер Відкритого відбіркового туру Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Бурштинові зорі» в номінації «Кучері & Хвилі» (Рівне, 2015).

Катерина МЕГЕДЬ – технолог-асистент компанії Еstel.

Марина НІКІТЮК – викладач навчального центру-студії “DOLCE VITA”. Автор й тренер курсів «Косметик-естетист», «Депіляція» та ін. Лікар-косметолог. Постійний учасник форумів, семінарів та курсів підвищення кваліфікації із естетичної медицини (зокрема, ін’єкційні методики, anti-age терапія та ін.).

 Базова освіта:

– Спеціальність «Косметолог-провізор», Національний фармацевтичний університет м. Харків, факультет «Технологія парфумерно-косметологічних та лікувальних засобів» (Харків, 2013).
– Підвищення кваліфікації на курсах інформації та стажування з циклу «Косметологія», ПрАТ «Інститут краси» (консультативно-навчальний центр з питань косметології кафедри шкірних та венеричних хвороб національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Київ, 2011).
– Підвищення кваліфікації на курсах інформації та стажування з циклу «Косметологія», ЗАТ «Інститут краси», Консультативно-навчальний центр з питань косметології кафедри шкірних та венеричних хвороб національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (Київ, 2007).
– Спеціальність «Фельдшер», Рівненський державний медичний коледж, факультет «Лікувальна справа» (Рівне, 2007).

Ольга МАРЦИНКОВСЬКА – викладач навчально-центру студії «DOLCE VITA». Візажист-стиліст, brow-artist. Автор й тренер курсів «Візаж», «Салонний візажист», «Фен-Шуй брів». Постійний учасник Всеукраїнських форумів, семінарів та курсів підвищення кваліфікації в сфері make-up.

– Головний візажист та учасник Відкритого відбіркового туру Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу «Бурштинові зорі 2016».

Світлана КУНИЦЬКА – викладач навчально-центру студії «DOLCE VITA». Сертифікований тренер-інструктор міжнародного рівня від компанії Magnetic. Автор й тренер курсів nail-індустрії.

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтеся!