Skip to content

Семінари від ESTEL


НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР-СТУДІЯ «DOLCE VITA» ЗАПРОШУЄ ПЕРУКАРІВ ВІДВІДАТИ НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ
від ESTEL Professional 

Семінари проводять технологи ESTEL Professional. Інформація, отримана на семінарах, буде корисна як для перукарів-початківців, так і для майстрів зі значним стажем роботи. Адже прогрес в перукарському світі не стоїть на місці, ринок професійної косметики постійно оновлюється, впроваджуються нові перспективні технології, здатні полегшити працю перукаря та задовольнити найвибагливішого клієнта.

У чому цінність наших семінарів?

Поглиблена інформація від сертифікованих технологів компанії.
Змінюються бажання клієнтів – вдосконалюється програма семінарів.
Можливість відпрацювання на моделях.
В нас немає конкурентів – лише колеги. Тому ми з радістю ділимося набутими “таємниця”. Наприклад? А наприклад створення ідеальних відтінків блонд з використанням зеленого! 0/22 коректору. В нас ще багато інформації, якою можемо поділитися.

Семінари рівня BASIC: технологія продукту

Лабораторія кольору від ESTEL
Теорія + Демонстрація + Відпрацювання
1 день, 7 годин, 10:00 – 17:00
Будова волосся, пігменти та їх значення при фарбуванні волосся. Послуга фарбування: характеристики й переваги фарб DE LUXE та ESSEX. Робота з кольором, нейтралізація, вибір відтінків відповідно до побажань клієнта. Технологія застосування фарби DE LUXE і ESSEX: принципи роботи з палітрою, кодування відтінків, складання формул. Спілкування з клієнтом, естетика нанесення фарби, засоби для підготовки волосся до фарбування, рекомендація засобів для домашнього догляду за фарбованим волоссям. Практичне відпрацювання на моделях.

Ідеальний блонд від ESTEL
Теорія + Демонстрація + Відпрацювання
1 день, 7 годин, 10:00 – 17:00
Характеристика типу блонд-клієнтів, підхід до роботи з урахуванням їх особливостей. Основні принципи роботи з пудрою: характеристики і переваги пудри ESSEX SUPER BLOND PLUS і ULTRA BLOND DE LUXE. Поради та рекомендації у роботі із фольгою. Складні випадки освітлення волосся: ANTI-YELLOW EFFECT проти жовтизни. Практичне відпрацювання на моделях.

Все про сивину від ESTEL
Теорія + Демонстрація + Відпрацювання
1 день, 6 годин, 10:00 – 16:00
Фарбування сивини, палітри SILVER DE LUXE і ESSEX, переваги палітри SILVER і різні способи фарбування сивого волосся. Практичне відпрацювання на моделях.

Світ можливостей завивки волосся від ESTEL
Теорія + Демонстрація + Відпрацювання
1 день, 5 годин, 10:00 – 15:00
Структура волосся. Принцип дії завивки. Засоби для створення «чітких» локонів. Інноваційний продукт для безпечної біо-завивки Niagara Bio. Ідеальний завиток на освітленому волоссі.

Color Off

Теорія + Демонстрація + Відпрацювання
1 день, 8 годин, 10:00 – 18:00
Способи безпечного видалення стійких фарбників з волосся. Тонкощі застосування кислотної змивки Color Off. Легкий перехід із темних у світлі відтінки.

Після проходження всіх семінарів рівня Basic ви маєте можливість отримати фірмовий сертифікат майстра-колориста від ESTEL.

Семінари рівня PRACTICAL:
підвищення кваліфікації 

Гра кольору: інноваційні техніки фарбування
Теорія + Демонстрація + Практичне індивідуальне відпрацювання
1 день, 8 годин, 10:00 – 18:00
На крок попереду наших клієнтів. Актуальні фарбування. Особливості градієнту. Понад 10 технік фарбування. Імідж-лабораторія. Вибір техніки у відповідності з бажаними результатами. Серед сотні нових і “старих перейменованих” технік можна розгубитися не лише молодому майстру, а й досвідченому фахівцеві. Саме тому, головна задача викладача – окрім ознайомлення з актуальними техніками фарбування, чітко пояснити різницю між даними техніками, як зрозуміти клієнта і як підібрати останньому найбільш вдалий варіант динамічного фарбування. Індивідуальне відпрацювання на моделях. Видається Сертифікат.

Форма і колір
Теорія + Демонстрація + Практичне індивідуальне відпрацювання
2 дні, 16 годин, 10:00 – 18:00
2-денний практикум – курс підвищення кваліфікації для перукарів. 2 дні інтенсивної роботи в групі. Максимальний результат за мінімальний термін. Ми цінуємо Ваш час та допомагаємо піклуватися про ваших постійних та нових клієнтів.
1-ий день. Демонстрація актуальних технік стрижок та фарбувань на 3-х моделях.
Класифікація та виконання складних технік ФАРБУВАННЯ.
Взаємозв’язок СТРИЖКИ з фарбуванням при створенні цілісного гармонійного образу.
Корекція форми обличчя та кольору шкіри за допомогою стрижки та відтінку волосся.
2-ий день. Індивідуальне практичне відпрацювання на моделях фарбувань та стрижок. Вручення сертифікатів.

Volume Up: прикореневий об’єм
Теорія + Демонстрація
1 день, 6 годин, 10:00 – 16:00
Прикореневий об’єм 3d-volume (на основі біо-перманенту). Техніки виконання залежно від довжини волосся та форми стрижки. Поширені помилки. Демонстрація на моделі. Видається сертифікат.

ВИЇЗНІ СЕМІНАРИ

Унікальна можливість для перукарень та салонів краси, які вже працюють або бажають працювати на косметиці ESTEL Professional. Детальна інформація у менеджерів з продажу чи за телефоном.

Розклад семінарів ви можете переглянути он-лайн або телефонуйте в студію.

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтеся!