Skip to content

Пост-реліз. Чемпіонат “Бурштинові зорі”

У Рівному відбулося свято краси й досконалості.

2 листопада 2014 р. в Рівному на конкурсному полі Чемпіонату з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «БУРШТИНОВІ ЗОРІ – 2014» зустрілися фахівці індустрії краси з Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Львівської, Київської, Харківської та Одеської областей. І все заради перемоги й самовдосконалення!

Навчальний центр-студія «DOLCE VITA», за підтримки Спілки перукарів України та Рівненської міської ради, організували не лише конкурс для майстрів та юніорів, а й виставку продукції провідних торгових марок та круглий стіл для директорів і власників салонного бізнесу.

Оцінювали конкурсантів сертифіковані національні та міжнародні судді, а саме: Володимир Ніколаєв, Ірина Цюра, Ольга Гондз (секція «Перукарське мистецтво»), Наталія Головіна, Наталія Гринчишин, Людмила Левченко (секція «Нігтьова естетика»), Ольга Стецьків, Оксана Ілечко та Наталія Сиревич (секція «Макіяж»). Дякуємо суддям за справедливе суддівство та високий професіоналізм.

І, звичайно, подяка партнерам та спонсорам Чемпіонату «Бурштинові зорі», які нагороджували переможців. Це незмінний Генеральний партнер Чемпіонату – компанія «Естель Україна», компанія «Світ краси», ТМ «Beauty Market» та «Blaze Nails».

В рамках Чемпіонату «Бурштинові зорі» відбувся півфінал конкурсу для студентів професійних навчальних закладів «Снігова королева», організований компанією Естель Україна. За результатами конкурсу було відібрано 9 кращих робіт, а 1 зі студентів – Олександр Карпишин – матиме змогу представляти Рівненську область на фіналі «Снігової королеві» в столиці.

Неабияк приємно бачити на конкурсному полі молодь, майстрів-початківців, професійна кар’єра яких лише починається. За активну участь в Чемпіонаті та розвиток конкурсного руху, подяками були нагороджені навчальні заклади Рівненської та Львівської областей.

Здивували глядачів заходу й викладачі студії «DOLCE VITA», створивши неперевершену колекцію «Війна і мир». Над колекцією працювали стилісти: Лариса Кособуцька, Сергій Кухровський, Катерина Федорчук, Тетяна Герасименко та дизайнер Ганна Водоп’ян.

Важливо не лише те, як пройшов даний захід, а й яким його запам’ятаються. Над світлинами моделей та учасників працювали головний фотограф Чемпіонату – Дмитро Кокіль, а також Оксана Хорхолюк та Ірина Сверіпа.

Отож, дуже насичений та цікавий день прожили всі учасники та гості Чемпіонату.

Переможці в кожній із номінацій отримали цінні подарунки, дипломи, медалі й кубки, інкрустовані бурштином. Готуємо команду з Рівного на Відкритий Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу – 2015!

Поділіться цим записом

Розкажіть друзям про цю сторінку через соціальні мережі.

Коментарі

Напишіть що ви думаєте

Ще немає коментарів. Прокоментуйте першим

Додати кометар

Заповніть форму та натисніть кнопку.

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтеся!