Skip to content

Навчання

Плинність часу відображається не лише на нашому побуті та способі життя, а й на майстерності та професіоналізмі. Звичайно, всі прагнуть фінансового благополуччя задля власної комфортності, втілення своїх мрій та професійної самореалізації. Студія “DOLCE VITA” покликана допомагати в досягненні цілей. Навчання – це важливий крок до фінансової незалежності. Воно дає можливість розширити асортимент власних послуг, збільшити коло клієнтів, бути “конкурентоспроможним” на ринку beauty-індустрії та підтримувати свій імідж.

Для початківців, які прагнуть опанувати нову професію або пройти перекваліфікацію, студія пропонує базове навчання на напрямками: “Перукар-універсал”, “Майстер манікюру”, “Косметолог” Навчання проводиться за ексклюзивними авторськими методиками, використовуючи досвід провідних європейських студій та шкіл. Повне матеріально-технічне забезпечення та гарантоване працевляштування.

Курси підвищення кваліфікації для майстрів перукарської справи, нігтьової естетики, візажу та косметології проводяться як в групах, так і в індивідуальному порядку. Основне завдання викладачів-стилістів – донести до майстрів та студентів всю необхідну для успішної роботи інформацію та закріпити її шляхом практичних відпрацювань.

Крім того, студія “DOLCE VITA” проводить навчання та консультації для директорів й адміністраторів салонів краси, висококваліфіковану підготовку до конкурсів, чемпіонатів та інших проектів, індивідуальне навчання за будь-яким із напрямків.

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтеся!