Skip to content

1-денні курси

Дл я нового оберту потрібно… хоча б 1 день. Ось перелік 1-денних практичних курсів навчального центру-студії “DOLCE VITA”.

І додамо ще відгуки на ваші найпопулярніші запитання:

- А мене навчать за 1 день? Чи це реально?

- Так. Для даних напрямків навчання за 1 день викладачі студії, володіючи досконало матеріалом та навиками роботи, нададуть вам всю необхідну інформацію і “поставлять руку”. Далі – справа часу й техніки. Що це значить?

Кожен із даних курсів включає теоретичну (25% курсу) та практичну (75% курсу) частини. Практична частина передбачає обов’язкове відпрацювання на моделях. Кількість моделей залежить від теми курсу. Після отримання сертифікату про проходження курсу, вийшовши за завжди відчинені для вас двері студії, ви вже зможете йти й обслуговувати своїх нових клієнтів. Єдине “але” – перші “проби пера” ви будете здійснювати повільніше, ніж досвідчений майстер в салоні краси. Це логічно. Адже ви лише початківець в даній справі. Через дану сходинку у вас не вийде перестрибнути. Доведеться пройти.

- Що видається після курсу?

- Сертифікат. Після завершення курсу і “здачі роботи” викладачеві учасник семінару отримує сертифікат, що засвідчує проходження навчання за обраним напрямком. Сертифікат двомовний.

  

  

Від вас – бажання, а далі – наші професіонали зроблять професіоналами вас!

Поділіться цим записом

Розкажіть друзям про цю сторінку через соціальні мережі.

Коментарі

Напишіть що ви думаєте

Ще немає коментарів. Прокоментуйте першим

Додати кометар

Заповніть форму та натисніть кнопку.

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтеся!